Konferencie, školenia, semináre

Naša spoločnosť zabezpečuje pre svojich klientov komplexný servis pri organizácií školení, seminárov a konferencií. Mnohoročná prax sa odzrkadľuje vo vysokej úrovni s akou sú zabezpečované. Pri príprave špeciálnych podujatí sa opierame o služby skúsených odborníkov z oblastí biznis protokolu, diplomatického protokolu a etiky.

Výber vhodných priestorov je časovo najnáročnejšia aktivita, no vďaka našim dlhoročným partnerským organizáciám vám vieme v krátkom čase navrhnúť vhodné miesto konania na celom území Slovenska. V súlade s vašimi predstavami a preferenciami vám vyberieme vhodné priestory, zabezpečíme tlmočnícku a prezentačnú techniku, hostesky. Samozrejmosťou je aj catering, či tlač sprievodných materiálov.

Po zadaní vašej požiadavky už nemusíte strácať čas komunikáciou s viacerými dodávateľmi. Akciu, ktorú si u nás objednáte vám „ušijeme na mieru“ a všetky potrebné (nevyhnutné) úkony preberáme na seba.

Počas celej doby konania objednanej akcie sú naši pracovníci plne k dispozícií a dohliadajú na bezchybnú realizáciu vašich predstáv. Spokojnosť našich klientov a vynikajúce referencie sú potvrdením prvotriednej kvality, ktorú ponúkame ako bežný štandard.

Povedzte nám

o Vašom projektovom zámere

Poslať e-mail